Skip links

Toptan erkek giyim

Toptan erkek giyim

En büyük e-Ticaret siteleriyle çalışmaktayız. Üreticilerle özel anlaşmalar imzaladığı için toptan markalı giysileri uygun fiyata sunabilir. Giysiler çok büyük bir kısmı tanınmış ve saygın şirketlerden geliyor. Bunları en düşük fiyatlarla satmayı taahhüt ediyoruz.

Tüketiciler için bu fiyatlandırma modeli şeffaflık ve esneklik sunmaktadır. Çünkü kıyafetleri önceden belirlenmiş fiyatlar yerine gerçek ağırlıklarına göre satın almalarına olanak tanımaktadır.

Showroomumuz'da hem çevrimiçi hem de çevrimdışı seçme olanağı sunuyoruz. Çünkü toptan erkek kıyafetlerini perakende fiyatına müşterilerine ulaştırmayı amaçlamaktayız. Buna bağlı olarak toptan ürünler geçen sezonun stok fazlası yada sezon fazlası ürünler olabilir. Ancak tüm ürünlerin yüksek kalitede ve en popüler markalardan oluştuğunun teyidini verebiliriz. Sonuç olarak başarınız başarımızdır.

Ürünlerimizin en iyi ve modanın ön saflarında olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Sonuç olarak erkek giyim, mevsim ne olursa olsun en şık seçeneklere sahiptir. Benzer şekilde firmamız toptan kadın giyim ve çocuk giyim giyim satışı yapmaktadır.

Eklektikten klasiğe kadar her zevke uygun, kaliteli ve hızlı moda. Ayrıca her tarz ve renkte stoklarımız mevcut. Örneğin erkek gömlekleri, kot pantolonları, pantolonları, aksesuarları, güneş gözlükleri ve daha birçok alanda ürünlerimiz bulunmaktadır. Giyim koleksiyonlarımızda türk markaların yanı sıra dünya markalarına ait kıyafetler yer almaktadır. Tüm süreci entegre yönetim ve lojistikle ele alırız. Ürünlerimizi görmek için müşteri hizmetleri temsilciniz ile iletişim e geçebilirsiniz.

" Yetenekli, genç ancak profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var. Çünkü küreselleşen pazarın ihtiyaçlarını karşılayacak operasyonların hızını ve verimliliğini önemsiyoruz. "

Toptan kadın giyim

Daha iyi giyin, daha iyi görünün.

Toptan erkek giyim

Toptan Memnuniyet Garantili

Toptan çocuk giyim

Toptan Mükemmellikte Ortağınız

İhracat fazlası ürünler

Toptan Başarının Anahtarınız.

İddalıyız!

Çünkü en iyi yaptığımız şey bu.

İşbirliği mi arıyorsunuz?

+90 212 544 49 22

Altıntepsi mahallesi Gar sk. No:54 Bayrampaşa/İstanbul

+90 554 182 86 86

İş mi arıyorsunuz?

info@btrgiyim.com

Konuşalım!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
Anasayfa
Kadın
Erkek
Çocuk
English
Ara
Keşfet
Sürükle