Skip links

Toptan çocuk giyim

Toptan çocuk giyim

Toptan çocuk giyim, en büyük e-Ticaret siteleriyle çalışmaktadır. Üreticilerle özel anlaşmalar imzaladığı için toptan markalı giysileri uygun fiyata sunabilir. Giysiler çok büyük bir kısmı tanınmış ve saygın şirketlerden geldiği için düşük fiyatlarla satmayı taahhüt ediyoruz.

Abartmıyoruz ama toptan giyiminde uzman olduğumuzu düşünüyoruz. Parti elbiseleri ve erkek takım elbiseleri gibi çok fazla çeşitimiz bulunuyor. Bunun yanı sıra toptan tekstil alışverişlerinde pek çok bebek ve kız çocuk parti elbisesi bulunmaktadır. Birbirinden şık çeşitlerimizi görmek için whatsapp ve telegram gruplarından üye olabilirsiniz. Bebekler, Kız Çocuklar ve Erkek Çocuklar için geniş bir gündelik moda giyim koleksiyonumuz var. Parti elbiseleri, takım elbiseleri ve taytlardan oluşan harika bir koleksiyondan alışveriş yapabilirsiniz. Günlük elbiseleri de Bebek, Kız ve Erkek kategorisinde bulabilirsiniz. Btr giyim toptan kadın giyim ve çocuk erkek giyim satışı yapmaktadır.

Harika bir toptan çocuk giyim tedarikçisine ihtiyacınız varsa, başka yere bakmayın. Çünkü toptan alışveriş için en iyi platformdur. Her şeyden önce cazip çocuk toptan kıyafetlerini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Peki siz ne bekliyorsun? Çok çeşitli çocuk kıyafetleri arasından seçim yapın ve 5 iş gününde kapınıza teslim edilmesini sağlayalım! Bünyemizde sadece kız çocuk kıyafetleri yok. Erkek çocuk kıyafetlerini de bulabilirsiniz. Dünya markalarının şıklığı, kalitesi, çeşitliliği ve modernliği için bizimle iletişime geçin. Yenilikçi ve özgün kreasyonlar sizi rakiplerinizin yanında bir adım daha ileriye taşıyacaktır.

Yerel ve küresel pazardaki müşterilerimizin en acil ihtiyaçlarını bile karşılamaktayız. Üstelik bunu, tüm ürünlerimizin rekabetçi fiyatlarla olmasını sağlayarak yapmaktayız.Temin ettiğimiz tüm çocuk kıyafetlerimiz yüksek standartta üretilmektedir. En önemlisi aktif çocuklar için yeterince dayanıklıdır. Çocuk ürün yelpazemizdeki giysiler de müşterilerinizin seveceği çok çeşitli, canlı, renkli tasarımlara sahiptir.

İster pijama, elbise, pantolon veya etek isteyin, birçok tedarikçimizde ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Seçiminize uygun daha fazla ürüne ihtiyacınız varsa toptan bebek ve çocuk ürünlerimize de göz atın. Ayrıca ürün yelpazenizi tamamlayacak toptan çocuk aksesuarlarımız da bulunmaktadır. Her ölçekteki işletme için dünya çapında önde gelen bebek giyim markalarının tümünü tedarik ediyoruz .En son moda ve trendleri takip ederek en iyi çocuk toptan kıyafetlerini almanın zamanı gelmedi mi?

"+2500 ürün resmi çevrimdışı mağazamızda mevcuttur. Buna istinaden fiyatlarımız oldukça rekabetçi ve uygundur. Bu nedenle ürünlerimize yoğun talep olmaktadır.."

İhracat fazlası ürünler

Toptan Başarının Anahtarınız.

Kilo işi ürünler

Toptan Çözümlerde Öncü

Toptan kadın giyim

Daha iyi giyin, daha iyi görünün.

Toptan erkek giyim

Toptan Memnuniyet Garantili

İddalıyız!

Çünkü en iyi yaptığımız şey bu.

İşbirliği mi arıyorsunuz?

+90 212 544 49 22

Altıntepsi mahallesi Gar sk. No:54 Bayrampaşa/İstanbul

+90 554 182 86 86

İş mi arıyorsunuz?

info@btrgiyim.com

Konuşalım!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
Anasayfa
Kadın
Erkek
Çocuk
English
Ara
Keşfet
Sürükle