Skip links

Kilo işi ürünler

Kilo işi ürünler

Kilo işi ürünler satışında ağırlığa dayalı fiyatlandırma modelinin uygulamaya konması bir devrim. Çünkü bu geleneksel perakende uygulamalarında bir değişime işaret ediyor. Ve buna bağlı olarak giysilerin fiyatlandırılmasında ve satın alınmasında benzersiz bir yaklaşım sunuyor.

Pazar ürünleri diye de bilinen kilo işi ürünler, giysinin maliyetini ürün başına sabit bir fiyat yerine ağırlığına göre belirlemeyi içerir. Her şeyden önce ağırlığa dayalı fiyatlandırma uygulayarak tüketicilere yepyeni bir alışveriş deneyimi sunar. Çünkü giyim ürünlerini ağırlığa göre satmak, hem işletmeler hem de tüketiciler için sayısız fayda sağlamaktadır. Ağırlığa dayalı fiyatlandırma, perakendecilerin envanter yönetimini ve fiyatlandırma stratejilerini düzene koymasına yardımcı olur. Ve operasyonel maliyetleri azaltmasına olanak tanır. Çünkü işletmeler için başlıca avantajlardan biri maliyet tasarrufu potansiyelidir. Sonuç olarak, ağırlığa dayalı fiyatlandırma, sürdürülebilir moda ilkeleriyle uyumludur. Ayrıca çevre dostu uygulamaları teşvik etmek ve tekstil endüstrisindeki israfı azaltmak öncelikli hedefimizdir.

Ürünlerimizde tüketiciler için bu fiyatlandırma modeli şeffaflık ve esneklik sunmaktadır. Çünkü kıyafetleri önceden belirlenmiş fiyatlar yerine gerçek ağırlıklarına göre satın almalarına olanak tanımaktadır.Ağırlığa dayalı fiyatlandırmayla yeni pazarlara girmek, yerel tercihlerin, satın alma gücünün ve kültürel normların dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini gerektirir. Sonuç olarak ağırlığa dayalı fiyatlandırma, bilinçli tüketimi teşvik ederek ve aşırı üretimi azaltarak, daha sürdürülebilir ve etik bir moda ekosistemine katkıda bulunabilir. Artık kaliteli ve uygun fiyatlı toptan giyim ürünleri satın almanın avantajlarına ulaşabilirsiniz. 

Fiyatlandırma şeffaflığını, kalite kontrolünü ve müşteri memnuniyetini bir arada sağlamaya çalışıyoruz. Pazar ürünleri başta olmak üzere bir çok sektörde kilo işi ürünler sağlıyoruz. Diğer adı ile pazar malı ürün alımında oldukça geniş avantajlar sunmaktadır. İşletmeniz için toptan pazar tekstil ürünlerini kolayca satın alabilirsiniz. Ve başarılı bir pazarlama stratejisiyle müşterilerinize çekici fiyatlar sunarak karlılığınızı artırabilirsiniz. Ayrıca, kaliteli müşteri hizmetleriyle müşterilerinize mükemmel bir deneyim sunabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek toptan pazar tekstil ürünlerindeki çeşitlilikten ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Herşeyden önce işletmenizin başarısını desteklemek için doğru adrestesiniz.

Özetle giyim ürünlerini kiloya göre satmanın avantajlarına rağmen, işletmeler için bazı zorluklar da doğurmaktadır. Zaman zaman giysilerin değerinin yalnızca ağırlığa göre belirlenmesi kalite, marka itibarı ve tasarım gibi diğer faktörleri göz ardı edebilmektedir. Benzer şekilde temel zorluklardan biri fiyatlandırma tutarlılığı ve adaletiyle ilgilidir.

"Sizi ürünlerimizi görmek için showroomumuz'a bekliyoruz. Yada müşteri temsilcimizden güncel tok listelerimizi talep edebilirsiniz."

Toptan kadın giyim

Daha iyi giyin, daha iyi görünün.

Toptan erkek giyim

Toptan Memnuniyet Garantili

Toptan çocuk giyim

Toptan Mükemmellikte Ortağınız

İhracat fazlası ürünler

Toptan Başarının Anahtarınız.

İddalıyız!

Çünkü en iyi yaptığımız şey bu.

İşbirliği mi arıyorsunuz?

+90 212 544 49 22

Altıntepsi mahallesi Gar sk. No:54 Bayrampaşa/İstanbul

+90 554 182 86 86

İş mi arıyorsunuz?

info@btrgiyim.com

Konuşalım!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
Anasayfa
Kadın
Erkek
Çocuk
English
Ara
Keşfet
Sürükle