Skip links

İhracat fazlası ürünler

İhracat fazlası ürünler

İhracat fazlası ürünler ile ilgili, en büyük e-Ticaret siteleriyle çalışmaktadır. Başka bir deyişle üreticilerle özel anlaşmalar imzaladığı için toptan markalı giysileri uygun fiyata sunabilir. Çünkü giysilerin çok büyük bir kısmı tanınmış ve saygın şirketlerden geliyor. Sonuç olarak bunları en düşük fiyatlarla satmayı taahhüt ediyoruz.

Bir işletme sahibi olarak amaç, pazarda tespit edilen boşlukları kapatmaktır. İşinizde başarılı olmak için, kullanılmayan niş alanı veya henüz çözülmemiş bir sorunu tanımlamanız gerekir. Müşterilerin aralarından seçim yapabileceği çeşitli ihracat fazlası ürünler vardır. Akıllı davranıp müşterilerinizin bazı ihtiyaçlarına veya amaçlarına hizmet eden giysiler sağlamayı mı planlıyorsunuz. En güncel listelerden ilk haberdar olmak için bizi whatsapp grubundan takipte kalabilirsiniz. Sonuç olarak ürünlerimiz ile modanın en güncel toptan kıyafet seçeneklerini inceleyerek doğru tercihleri yapabilirsiniz. Ürünlerin zamanında ve güvenli bir şekilde size ulaşacağından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda bu size çeşitlilik ve geniş ürün yelpazesi sunmanıza olanak tanır.

Bayan gömlek, üst, tişört, jean, şort gibi farklı uluslararası markaların ihtiyaç fazlası ürünlerini sunuyoruz. Erkekler için ise farklı ulusal ve uluslararası markalardan ihracat fazlası ürünleri temin ediyoruz. Orjinal markalı ürünlere düşük fiyatlarla sahip olmak, sizi karlı bir iş fikrine dönüştürür. Müşterilerinize halihazırda mevcut olmayan benzersiz ürünler sunarak rakiplerinizin arasında her zaman öne çıkarırsınız. Benzer şekilde firmamız toptan kadın giyimtoptan erkek giyim ve Toptan çocuk giyim satışı yapmaktadır.Sonuç olarak iş ortağınız olmak için telefonunuzu bekliyor olacağız.

Türkiye deki moda ortamı, ticari alıcılar arasında popülerlik kazanan benzersiz bir teklifle doludur. İhracat fazlası giysiler çeşitli nedenlerden dolayı yurt dışına satılamayan ürünlerdir. Ve bu nedenle rekabetçi fiyatlarla temin edilebilen parçalardır. Bu seride büyük beden tişörtlerden markalı elbiselere kadar her şey yer almaktadır. Ürünlerimiz çeşitli tercihlere ve durumlara uygun bir dizi stil sergileyen çok çeşitli kadın kıyafetleri sunuyoruz. Daha uygun fiyatlarla çok daha iyi ürünleri satabilmek için sıkı bir çalışma içerisindeyiz. İhracat fazlası ürünler, işletmelerin rekabetçi fiyatlarla satış yapmasını sağlar. Bu da daha fazla müşteri çekebilir ve işletmenizin karlılığını artırabilir.

Btr giyim in ihracat fazlası hazır giyim pazarı, hem işletmeler hem de müşteriler için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Bu sebeple premium fiyat etiketi olmadan markalı giysiler arayanlar için uygun maliyetli bir çözüm sunmaktadır. Bu ürünleri indirimli fiyatla satın alma olanağı sunmaktayız.

"Müşterilerin üst düzey markalardan beklediği kalite düzeyinin aynısını sunarak pazarda rekabet avantajı sağlamaya çalışıyoruz."

Kilo işi ürünler

Toptan Çözümlerde Öncü

Toptan kadın giyim

Daha iyi giyin, daha iyi görünün.

Toptan erkek giyim

Toptan Memnuniyet Garantili

Toptan çocuk giyim

Toptan Mükemmellikte Ortağınız

İddalıyız!

Çünkü en iyi yaptığımız şey bu.

İşbirliği mi arıyorsunuz?

+90 212 544 49 22

Altıntepsi mahallesi Gar sk. No:54 Bayrampaşa/İstanbul

+90 554 182 86 86

İş mi arıyorsunuz?

info@btrgiyim.com

Konuşalım!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
Anasayfa
Kadın
Erkek
Çocuk
English
Ara
Keşfet
Sürükle