Skip links

Hakkımızda

Hakkımızda

Alışverişlerinizde sizlere en uygun fiyatları sunmak için çok çalışıyoruz.

Artık mağazanızda satacağınız en iyi moda tasarımlarını bulmak için dünyanın dört bir yanında arama yapmanıza gerek yok. Çünkü moda herkesin karşılayabileceği bir fiyata sahip olmalı, bu yüzden kar marjlarımızı çok düşük tutuyoruz.

Görevimiz

Size başka hiçbir toptancının sağlayamayacağı bir hizmet sunak amacındayız. Çünkü kadın toptan moda alanında bir numaralı tercihiniz olmak istiyoruz. Toptan elbise, toptan erkek giyim , toptan bayan giyim, toptan çocuk giyim , toptan giyim, toptan tekstil alışverişi, mont, ceket, üst, tulum, tulum gibi tüm kadın modası yelpazemiz oldukça geniş. İhtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde sunmak bunlarla sınırlı değil.

Yaklaşımımız

Moda dünyasındaki kapsamlı geçmişimiz ve deneyimimiz oldukça geniş. İşletmenizin gelişmesine yardımcı olmak için neyin gerekli olduğu konusunda inanılmaz bir anlayışa sahibiz. Bundan sonra modası geçmiş ürünleri asla satmayacaksınız. Müşteri hizmetlerimiz, nakliyemiz ve kalite kontrolümüz sektörde eşsizdir. Ürünleri diğerlerinden önce satın almanızı ve ilk hamle avantajını kazanmak için acele edin.

Hikayemiz

1991 yılında Bayrampaşa'da kurulan BTR Toptan, katlanarak büyümeye devam ediyor. Sadece Türkiye'de değil, dünya çapında küçük bağımsız mağazalardan butiklere, cadde ve e-perakende mağazalarından milyonlarca lira değerindeki geniş bir müşteri kitlesine toptan kadın giyim ürünleri tedarik etmektedir. Her hafta yeni stiller sunuyoruz. Bu nedenle fiyatlarımızın piyasadaki en rekabetçi fiyat olmasını sağlıyoruz.

Felsefemiz

Sadece daha iyi bir hizmet sunmak için değil, aynı zamanda işinizi geliştirip büyütmenize yardımcı olmak için de buradayız. Çünkü işleri sizin için daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için hizmetlerimizi çevrimiçi ve çevrimdışı olarak sürekli geliştiriyoruz. Dünya çapında teslimat yapmaktayız ve saygın bir isme sahibiz. Toptan tekstil alışverişleriniz de moda tedarikçiniz olmak için tüm niteliklere sahip olduğundan emin olabilirsiniz!

Hizmetlerimiz
01
Hakkımızda sayfası resmi
Hakkımızda sayfası resmi
Hakkımızda sayfası resmi

Hizmetlerimizde

Toptan mükemmellik

Rekabetçi Fiyatlar - Kârınızı en üst düzeye çıkarabilmeniz için kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar sunmaktan gurur duyuyoruz.
Minimum Sipariş Yok - Bizden alışveriş yaptığınızda minimum harcama zorunluluğu yoktur, bu nedenle istediğiniz kadar az veya çok kıyafet sipariş edebilirsiniz.
Hızlı ve Güvenli Teslimat - İhracat yaptığımız ülkelere en iyi kargo firmaları ile hızlı ve güvenli teslimat süresi 5-7 iş günüdür. Teslimat hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 1

Premium

Ürünler

Dünyanın en büyük online e-ticaret platformlarıyla ve doğrudan üreticilerle özel anlaşmalar imzaladığımızdan, tanınmış ve saygın firmaların markalı kıyafetlerini mümkün olan en düşük fiyatlarla sunabiliyoruz. Üreticilerin fiyatı, boyutu ve çeşitliliği sayesinde herkes doğru ürün çeşitliliğini bulacaktır.

2 2

Premium

Kalite

Toptan satış mağazamızda sunulan en kaliteli kıyafetler, adet sayısı, ağırlık, sevkiyat tarihi gibi özelliklerin yer aldığı paletler üzerinde paketlenmektedir. Uzun yıllara dayanan deneyim, edinilen bilgi ve bunları uygulamaya koyma yeteneği ile profesyonel ve tatmin edici bir toptan satışın ne demek olduğunu çok iyi anlıyoruz.

3 3

Premium

Sevkiyat

Markalı giyim toptancısı Btr Toptan, ürün boyutları ve fotoğrafları içeren ayrıntılı bir paketleme listesinin bulunduğu bir A listesi sipariş etmenize olanak tanır. Ayrıca tüketici iadelerinden elde edilen giysiler de sunuyoruz. Paletler, kategoriye bağlı olarak mikro kusurlar veya hafif kullanım izlerinin de bulunduğu etiketli giysiler içerir.

Vizyonumuz

Btr Toptan tekstil Türkiye'de Bayrampaşa'da bulunmaktadır. Uluslararası faaliyet gösteren bir şirket olarak müşterilerimizle uzun vadeli ve güvenilir ilişkiler kurmaya odaklanıyoruz.

30
Yılların deneyimi
9.81
Kullanıcı incelemesi
5/5
+120
Marka üreticisi
5/5
+2500
Tedarikçi Firma
5/5
+9000
Mutlu Müşteri
5/5

İşbirliği mi arıyorsunuz?

+90 212 544 49 22

Altıntepsi mahallesi Gar sk. No:54 Bayrampaşa/İstanbul

+90 554 182 86 86

İş mi arıyorsunuz?

info@btrgiyim.com

Konuşalım!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
Anasayfa
Kadın
Erkek
Çocuk
English
Ara
Keşfet
Sürükle